SWF file not found. Please check the path.

 


W tym dziale prezentujemy artykuły promocyjne takie jak - długopisy, smycze odblaskowe, suwakowe, metalowe, skórzane, wstążki ozdobne, szarfy dla hostess, kubki ceramiczne, termiczne, maskotki, parasole, breloki z żetonem, metalowe, plastikowe, drewniane, akrylowe, metrówki, calówki, galanteria skórzana w tym portfele, torebki, teczki, aktówki, balony pastelowe, metalizowane, papierowe wiatraczki, frisbee, opaski silikonowe na rękę i odstraszające komary, zapałki i zapalniczki reklamowe, puchary, statuetki, medale, kosmetyki, chusteczki z nadrukiem, ściereczki z mikrofibry, zegarki z indywidualną tarczą, antystres, wskaźniki promieni UV, parawany plażowe, lizaki, czekoladki i tanie smaczne krówki reklamowe z nadrukiem na papierku.

Moglibyśmy tak wymieniać bez końca, bo tak naprawdę gadżetem reklamowym może być każdy produkt który można obrendować.

 

W menu bocznym po lewej stronie znajdują się odnośniki do katalogów z gadżetami. Większość z nich posiada ceny, lecz są one orientacyjne (netto). W przypadku zainteresowania konkretnymi produktami, prosimy o wskazanie - łącznie z nakładem i informacją czy i jak mają być oznakowane.

 


Poniżej znajdziesz najczęściej kierowane do nas pytania wraz z odpowiedziami.

 

1. Co oprócz podstawowych gadżetów reklamowych typu - długopis, smycz i kubek oferuje Konkretna Agencja Reklamowa?

 

Oferujemy tanie pamięci pendrive, coraz bardziej modne pamięci przenośne - power bank, a także produkty z dziedziny poligrafii w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

 

2. Czy znajdę w niej gadżety ekologiczne?

 

Tak, oferta gadżetów ekologicznych jest stale poszerzana i uaktualniana.

 

 

3. Macie tak bogatą ofertę, że nie wiem co wybrać.

 

Pomożemy! Proszę tylko podać podstawowe parametry takie jak: ilość, grupa docelowa dla której ma być gift (płeć, wiek), tematyka, kolorystyka, ile kolorów ma logotyp, przeznaczony budżet, termin dostawy. Na podstawie tych informacji przedstawimy kilka propozycji.