SWF file not found. Please check the path.

 

 

Gadżetem reklamowym może być każdy produkt na którym można wykonać znakowanie, dlatego też oprócz stałej oferty proponujemy zupełnie inne, oryginalne produkty które zadowolą najbardziej wymagającego Klienta.

 

W firmie Konkretna Agencja Reklamowa na pewno nie zabraknie takich produktów jak:

- gadżety reklamowe takie jak: długopisy plastikowe i metalowe, smycze, kubki, filiżanki, kufle, maskotki, zabawki, parasole, breloki, galanteria skórzana, portfele, pamięci USB, power banki, odzież reklamowa, itd.

 

- poligrafia / POS - ulotki, broszury, foldery, notesy, teczki ofertowe, segregatory, papier i koperty firmowe, wizytówki, naklejki, kalendarze książkowe, trójdzielne, plakatowe i biurkowe, a także bannery, roll up'y, flagi, windery, display'e, stojaki, potykacze, itd.

 

- pieczątki firmowe i reklamowe - także w 5 minut. Świetnej jakości pieczątki marki MODICO w bardzo korzystnych cenach! Dzięki najnowszej technologii umieścimy na niej Państwa logo, rysunek, a nawet podpis.

 

Oferujemy także kolorowe pieczątki, oraz pieczątki w długopisie i mini pieczątki do powieszenia na smyczy reklamowej.

 

- projektujemy i tworzymy strony internetowe z CMS Joomla, HTML, Flash, sklepy internetowe, wizytówki www, elementy graficzne stron, banery statyczne i animowane, topy, layouty, banery, itd.

 

Oprócz typowych usług reklamowych dla firm jako agencja reklamowa oferujemy bazę doświadczonych i zaufanych hostess i  hostów (promotorów), gotowych do pracy na terenie całego kraju. Hostessy i hości obsługują akcje promocyjne, targi, konferencje, bankiety, spotkania biznesowe, imprezy plenerowe, itp.

 

 

Wzór znakowania zależy tylko od upodobań klienta, a jedynym ograniczeniem są uwarunkowania techniczne danego produktu określone przez jego producenta. Zawsze jednak służmy pomocą w doborze rodzaju znakowania i dogodnym umiejscowieniu.

 

W miarę Naszych możliwości oferta on-line jest poszerzana o nowe wzory artykułów reklamowych oraz usługi, zatem zachęcamy do odwiedzania Naszej strony.

 

Poniżej kilka najbardziej popularnych metod znakowania i ich krótka charakterystyka:

 

Tampodruk - najbardziej popularna i najtańsza metoda znakowania. Polega na nanoszeniu farby na powierzchnię produktu za pomocą specjalnie przygotowanego tamponu (stempla). Każdy kolor nanoszony jest oddzielnym stemplem.

Metodę tą polecamy głównie do znakowania artykułów plastikowych i drewnianych, rzadziej aluminiowych czy metalowych.

 

Sitodruk - jedna z najstarszych metoda znakowania. W skrócie - jest to aplikowanie farby na produkt poprzez specjalne sito. Nadaje się on głównie do dużych i płaskich powierzchni. To metoda do zadruku takich artykułów jak: odzież, parasole, torby tekstylne i foliowe, itp. Każdy kolor nanosi się za pomocą innego sita.

 

Grawerowanie laserowe - świetnie prezentuje się na produktach z powierzchnią metalową, drewnianą. W określonych przypadkach dobrze wychodzi również na gumie i plastiku. Kolor znakowania uzależniony jest od tego jakiego koloru jest wewnętrzna warstwa produktu, która pozostaje po wypaleniu.

 

Haft komputerowy - po laserze jedna z najtrwalszych i bardzo efektownych metod, gdyż pozwala na wykorzystanie wielu kolorów oraz na dużą precyzję. Haft to sposób nanoszenia logotypów na różnego rodzaju tkaninach.

 

Tłoczenie - to odciśnięcie w wysokiej temperaturze matrycy z logotypem na powierzchni produktu. Wykonujemy je na artykułach skórzanych i niektórych art. skóropodobnych. Znakowanie jest w kolorze danego produktu lub ciemniejsze (przebarwione pod wpływem temperatury).

 

Znakowanie folią Flex i Flock - polega na wycięciu wzoru z folii przy użyciu plotera i naniesieniu go na produkt przy pomocy prasy termicznej. Naniesiony w ten sposób logotyp czy napis jest bardzo trwały i z reguły wytrzymuje dłużej niż sam produkt na który został naniesiony.

 

Naklejki wypukłe 3D - nadają się do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wylana na powierzchni naklejki przezroczysta poliuretanowa żywica zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i uodparnia na działanie promieni UV, detergentów, wody oraz innych czynników zewnętrznych.

 

Termosublimacja - czyli fotorealistyczny nadruk na: kubkach, puzzlach, smyczach, płytkach ceramicznych, koszulkach i innych upominkach.